MENU...

Firma

Firma „DACHSYSTEM” jest firmą rodzinną powstałą w 2000 roku, jej właścicielem jest Robert Rak, który osobiście jest zaangażowany i sprawuje pieczę nad każdą inwestycją.

Specjalizujemy się w budowie hal przemysłowych, hal magazynowych, hal produkcyjnych, oraz innych obiektów w konstrukcji stalowej według indywidualnych potrzeb inwestorów. Większość naszych inwestycji obsługujemy jako generalny wykonawca, ale też nie stronimy od prac w charakterze podwykonawcy dla firm, z którymi współpracujemy.

Firma otwarta jest również na nowe wyzwania i nie ogranicza się tylko do budownictwa przemysłowego, w ubiegłym roku rozpoczęła pracę w sektorze prywatnym, a mianowicie budowę kompleksu budynków jednorodzinnych w centrum Wadowic.

Dysponujemy własnymi ekipami monterskimi co znacznie ułatwia kontrolę nad procesem budowy.
Bazujemy na produktach i usługach sprawdzonych, uznanych na rynku firm, które zapewniają ich bardzo wysoką jakość. Bardzo ściśle współpracujemy również z biurem projektowym, zatrudniającym młodych, kreatywnych i dyspozycyjnych projektantów i konstruktorów, co pozwala na szybkie wdrażanie pomysłów i sugestii inwestora. Zaletą jest również to, iż w trakcie całej realizacji inwestor ma wpływ na efekt końcowy.

Dzięki powyższym atutom firma rozwija się bardzo energicznie, czego dowodem jest to, iż w przeciągu ostatnich 4 lat wykonała około 50 inwestycji na terenie całej Polski. W 2007 zakupiliśmy tereny przemysłowe wraz z zabudowaniami w celu poszerzenia działalności o wytwórnię konstrukcji stalowych i tak w 2008 roku produkowaliśmy już swoje konstrukcje. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na początku 2009 roku nabyliśmy kolejne tereny przemysłowe i halę przemysłową w celu powiększenia produkcji. Wszystkie nasze działania, związane z szukaniem nowych rozwiązań i technologii, skierowane są przede wszystkim na jeden cel – zadowolenie klienta.

Jesteśmy solidni w realizacji powierzonych nam prac i stosujemy wysokiej jakości materiały, dzięki czemu sprawiamy, iż wykonane przez nas inwestycje w pełni zaspakajają potrzeby klienta.
Firma „DACHSYSTEM” nieustannie się rozwija i ciągle szuka nowych pomysłów i rozwiązań, z dnia na dzień rośnie potencjał i renoma firmy.

Najnowsze

Realizacje

Opax

Budowa hali – 3000 m2
Czytaj dalej
Realizacje

Belmeb

Hala magazynowa wysokiego składowania - powierzchnia 1800²
Czytaj dalej
Realizacje

CMC FM

Czytaj dalej
Realizacje

Dominik

Czytaj dalej
Realizacje

Drabczyk Bosch Serwis

Stacja obsługi samochodów z częścią socjalno-biurową - powierzchnia 500²
Czytaj dalej
Realizacje

Drukarnia Kraków

Czytaj dalej

Dachsystem
ul. Batorego 2
34-100 Wadowice
tel./fax. (33) 873-52-30
kom. 0604 799-864
E-mail: biuro@dachsystem.iap.pl

Napisz do nas...