logo - Budowa hal stalowych;

Zadzwoń:

+48 33873 52 30
Rzetelna firma - Budowa hal stalowych Kontakt - Budowa hal stalowych
Budowa hal stalowych

Hale magazynowe

Wykonywane przez nas hale magazynowe z konstrukcji stalowych są doskonałą alternatywą dla budynków murowanych. Tego rodzaju budowle charakteryzują się dużą funkcjonalnością i możliwością prostego montażu oraz łatwej przebudowy, czy demontażu.

Proponowane przez nas budowle stalowe sprawdzają się znakomicie jako magazyny. Ich struktura skutecznie zabezpiecza gromadzone towary przed działaniem czynników zewnętrznych.

 

W zależności od oczekiwań Klientów, stosujemy do konstrukcji ścian różne systemy z blachy trapezowej lub płyty warstwowej. Dzięki temu, przykładowe konstrukcje gwarantują pewną ochronę przechowywanych surowców i produktów. Opcjonalne wykorzystanie elementów poszycia dachu wykonanych z transparentnych materiałów wpływa na zmniejszenie kosztów oświetlenia powierzchni magazynowych.

 

 

Projekty

 

Zanim przystąpimy do tworzenia hal magazynowych, tworzymy ich dokładne i szczegółowe projekty. Staramy się, aby szkic był stworzony na najwyższym poziomie! Dlatego do jego wykonania używamy innowacyjnych i profesjonalnych oprogramowań. Zależy nam na wykorzystaniu przestrzeni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

 

 

Budowa

 

Do realizacji swoich usług wykorzystujemy surowców z najwyższej półki. Posługując się funkcjonalnymi i wydajnymi maszynami budowlanymi, jesteśmy w stanie wykonać hale magazynowe w szybki oraz niedrogi sposób. Swoją propozycję dostosowujemy ponadto do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów.