logo - Budowa hal stalowych;

Zadzwoń:

+48 33873 52 30
Rzetelna firma - Budowa hal stalowych Kontakt - Budowa hal stalowych
Budowa hal stalowych

Hale stalowe

Przez wiele lat działalności stworzyliśmy ogrom konstrukcji w różnorodnych typach. To między innymi pomieszczenia magazynowe, produkcyjne, logistyczne, a także usługowe, czy chłodnie.

 

Nasze hale stalowe znalazły zastosowanie także jako centra logistyczne, salony samochodowe oraz obiekty użyteczności publicznej. Wielką zaletą naszej oferty jest to, że budowle pod indywidualne zamówienie stawia się szybko i zdecydowanie niższym kosztem niż w przypadku obiektów trwale związanych z gruntem. Współpraca z naszym przedsiębiorstwem zawsze odbywa się na najwyższym poziomie.

 

 

Projekty

Posiadamy własny dział, w którym tworzone są profesjonalne projekty tych konstrukcji. Pracujemy na najnowocześniejszych programach do projektowania tego typu konstrukcji. Nasza doświadczona kadra kierownicza i inżynierska z pewnością wykona rzetelny i precyzyjny szkic!

 

 

Budowa

Każde powierzone nam zamówienie budowy hali stalowych rozpatrujemy indywidualnie, szukając rozwiązań najbardziej optymalnych dla oczekiwań naszych Klientów. Jesteśmy pewni, że nasze usługi będą odpowiadały na Państwa potrzeby i wymagania. Gwarantujemy, że nasze ekipy monterów zapewnią krótki czas montażu konstrukcji.